Sitemizde 28 kategoride toplam 366 içerik bulunmaktadır.   tr Turkish
tanıtım
tanıtım
tanıtım

Telif Bilgilendirme

 

 

Sitemizdeki linklerden indirme yapan herkez,aşağıdaki koşulları okumuş olarak kabul edilir.

 

1-) Bu Sitedeki Tüm Videolar; mega.nz, google.com, uptobox, pcloud, mail.ru turbobit gibi dosya barındıran sitelerinden alınmaktadır.

 

2-) Sunucumuz Uyar-Kaldır esasına göre, ilgili içerikte telif ihlali görüldüğünde direkt olarak siteden kaldırmaktadır.

 

3-) Sitemizdeki her türlü içeriği kullanmak, kullanıcının iradesinde olup, zorunlu değildir.

 

4-) Sitemizde; Türkiye Cumhuriyeti Devletini küçümseyecek,aşağılayacak ve toprak bütünlüğümüzü bölmeye yönelik olan herhangi bir materyal bulunmamaktadır.

 

5-) Sitemiz her yaş grubuna hitâben kurulmuş olup,içeriğimizde Ad*lt(Por*ografik) ve Türk Cezâ Kanununa aykırı içerikler bulunmamaktadır.

 

6-) Sitemizde İçeriklere yapılan yorumların sorumlusu,yorumu yapan kişilerdir.Bu nedenle sitemiz sorumlu tutulamaz.Zaten uygunsuz yorum görüldüğü taktirde,Site yöneticilerince derhâl silinecektir…

 

7-) Sitemiz 5651 Sayılı yasada tanımlanan Yer Sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre sitemizdeki paylaşımların yönetim tarafından kontrol edilme yükümlülüğü yoktur. Telif hakkı sahiplerine yardımcı olmak için : Sitemiz Uyar/Kaldır sistemin prensip edinmiştir. Gerekli Bilgileri bu adresten bulabilir. Bu adresteki Anlatılan taslak şeklinde bizim mail adresimize dönüş yapabilirsiniz. http://www.yaybir.org.tr/bilgi-bankasi/uyar-kaldir-sistemi/450

 

Türk Ceza Kanununun 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu Ek Madde 4 gereğince bildirim tarihinden itibaren 3 Gün İçerisinde içerik sitemizden tamamen silinecektir. Tekrar bildirim göndermeniz gerekmemektedir. İlgili Kanun : http://www.yaybir.org.tr/yaybir/kanun/461

 

AŞAĞIDAKİ BİLGİLERDEN ULAŞINIZ.

 

Telif hakkını ihlal edildiğini düşündüğünüz ve hakları sizde olan konuya yada konular varsa lütfen İletişim info@neararsan.org adresini kullanınız. Diğer hiçbir iletişim yöntemi bize ulaşmanızı sağlamayacaktır.

 

SİTEMİZ HUKUKA – YASALARA – TELİF HAKLRINA VE KİŞİLİK HAKLARINA SAYGILI OLMAYI AMAÇ EDİNMİŞTİR. BİZLERE BİLDİRDİĞİNİZ TELİF BARINDIRAN İÇERİKLER MAKSİMUM 3 İŞ GÜNÜ İÇİNDE, MİNİMUM İSE 1 GÜN İÇERİSİNDE SİTEMİZDEN KALDIRILMAKTADIR.

 

 

İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDERİZ

 

SİTE YÖNETİMİ

 

NeArarsan.ORG

tanıtım